1. mise – Perseus

Úkoly:
primární – zničit všechny nepřátelské jednotky
sekundární – obsadit konzorciální základnu a zajmout tanky Perseus Beta

Začínáte na pobřeží s hrstkou bumerangů, perseů alfa, jedním perseem beta, škorpionem a dvěma patrioty. Srovnejte si tanky a jednoho bumeranga do jedné lajny, za ně patrioty a s mezerou jednoho pole škorpiona (nemůže být hned za jednotkou) a ukončete kolo. Trošku si k vám popojedou nepřátelské jednotky (smázněte je dalekonosnou artilerií a zbytek dorovnají perseové). Případné další nepřátele pak zničte. V dáli je vidět pagoda, kterou z dálky srovnejte se zemí, obsaďte radar a dalším bumerangem si to zamiřte k základně, kterou pak taky získejte pod kontrolu. Jestli šlo všechno rychle, tak v ní ještě zbylo pár perseů beta, gnóm a ceres.

Základnu byste měli stihnout obsadit s Ceresem a Gnómem.

Na základně by mělo zůstat ještě pár jednotek – Perseus Beta, Ceres a Gnóm.

Teď si můžete vybrat, jestli zamíříte na sever, nebo na jihovýchod přes řeku. Já jsem si vybral druhou možnost. Na břeh postavte “dalekonosňáky” a most jistěte nějakým tím tankem a samozřejmě využijte i bumerang pro lepší dohled. Nejdřív zničte nejbližší jednotky a ty v blízkosti ceresů a gnómů. Taky se jako vždy vyplatí s jednotkami s tříštivou municí střílet do pole mezi nepřátele. Nakonec zničte pagodu a s bumerangem, patrioty a škorpionem přes most po cestě. Obsaďte radar a zničte další Pagodu. Poté obsaďte sklad a radar a vydejte se zpátky.

V základně doplňte palivo a střelivo a vyprovokujte oponenty na severu. Tanky si rozestavte po obou stranách základny a artilerii na strategické pozice, nejlépe nalevo od základny. S přehledem poražte všechny nepřátele a případně obsaďte ještě radar a sklad na severu.

The End.