10. mise – Torvillský průsmyk

Úkol:
zničit všechny nepřátele

Tato mise je podle mě jednou z nejnudnějších a svým způsobem i nejjednodušších misí v Signusu. Úkolem je (nakonec) obsadit základnu, která se nachází zhruba jihovýchodně od vás. Dostanete se k ní tak, že pojedete údolím stále na JV, žádná odbočka vás nečeká. V této misi moc budov k obsazení nenajdete, mimo základnu to je asi jen jeden radar.

Největším problémem při postupu k cíli mise budou zřejmě nepřátelští rexové. Proto si vycvičte falangy hned na začátku na X. zkušenostní úroveň (střílejte jimi do persea A a opravujte jej irisem). Proti rexům Konzorcia nasazujte také svoje helikoptéry, které umístěte pár polí před goliáše a herkuly, kteří se musí postarat o nepřátelské falangy. Nelétejte s nimi nad okolní kopce; nacházejí se tam totiž další skupiny nepřátel i s falangami.

Pokud zvládnete protivzdušnou obranu, nemůžete neuspět. Nepřátelské jednotky ničte stejným způsobem jako v jiných misích. Dávejte si pozor na boční strany a také na satany. Po nich nelze střílet z obrany, tak bacha na ně. Také si dejte pozor na kobru, která se nachází na letišti u základny, kterou musíte obsadit. Nic dalšího nebrání tuto misi úspěšně dokončit.